E-GOO NA WAKACJACH NAD MORZEM :-) CZĘŚĆ 2

Pojazdy E-GOO na wakacjach najlepiej czują się w towarzystwie. Czy to swoim, czy starszego większego brata, czy to szybkiej czerwonej błyskawicy, czy też czarnego dużego terenowca. Ich więzy z przyjaciółmi są bardzo silne.

 

Kliknij link "czytaj całość" poniżej zdjęcia, aby obejrzeć resztę zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

 

 

 

czytaj całość »
E-GOO NA WAKACJACH NAD MORZEM :-)

Dwa mini skutery elektryczne z naszej oferty miejskich pojazdów elektrycznych tj. E-GOO K1 oraz E-GOO U2 wybrały się "na wakacje" nad polskie morze. W dniu dzisiejszym przejechały łącznie ok. 30 km zwiedzając słynne molo w Sopocie oraz Skwer im. Tadeusza Kościuszki w Gdyni. Nikt z wielu wczasowiczów i mieszkańców obu miast nie pozostał obojętny na pięknie prezentujące się na tle morza pojazdy elektryczne E-GOO. Furorę zrobił "prawdziwy pirat" dosiadający naszego mini skutera elektrycznego E-GOO K1. Ahoj przygodo !

 

Kliknij link "czytaj całość" poniżej zdjęcia, aby obejrzeć resztę zdjęć z tego wydarzenia.

 

czytaj całość »
14 edycja Moto Safety Day już 27 lipca w Gdyni na Skwerze Kościuszki !

Już 27 lipca 2019 serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko z pojazdami elektrycznymi E-GOO na 14 edycji Moto Safety Day (Skwer Kościuszki). Tradycyjnie będzie możliwość zapoznania się z naszą ofertą pojazdów elektrycznych E-GOO oraz odbycia jazd testowych.
Poniżej krótka informacja o tym wydarzeniu:

 

14. edycja Moto Safety Day już 27 lipca w Gdyni na Skwerze Kościuszki !

Moto Safety Day już od 14 lat promuje kulturę motoryzacyjną, uczy zasad partnerstwa i bezpieczeństwa na drodze, przy przejazdach drogowo-kolejowych oraz od kilku lat podejmuje tematykę elektromobilności. Kolejną już edycję poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielak. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11.00 - 20.00 w Gdyni na Skwerze Kościuszki (parking przed Akwarium Gdyńskim). Tegoroczna edycja będzie obfitować w liczne atrakcje - uczestnicy będą świadkami symulacji wypadku drogowego włącznie z dachowaniem samochodu - z udziałem wszystkich służb ratowniczych, będą uczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Dostępne będą także symulatory dachowania, zderzeń, alkogoogle, strefy edukacyjne, m.in. LOTOS – Mistrzowie w pasach, elektromobilność; pojazdy elektryczne – samochody, rowery, hulajnogi, stacje ładowania, a także systemy bezpieczeństwa w samochodach i motocyklach.
Dla uczestników wydarzenia zostaną przygotowane strefy bezpieczeństwa, miasteczko ruchu drogowego, miasteczko kolejowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, specjalne strefy edukacyjne dla dzieci. Z pewnością każdy uczestnik ruchu drogowego będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
O pozytywne dźwięki podczas imprezy zadbają DJ Soober oraz Dave Bo w specjalnym występie - Saxophone Show.

 

Do zobaczenia w Gdyni !

 

czytaj całość »
POLSKA ARMIA SIĘ ZBROI ;-) ... W POJAZDY ELEKTRYCZNE E-GOO !

W dniach 22 i 23 czerwca 2019 wystawialiśmy się w Bratoszewicach na targach rolnych „W sercu Polski”. Podczas targów prezentowaliśmy wszystkie pojazdy E-GOO, których największymi zwolennikami okazali się żołnierze z 91 batalionu lekkiej piechoty w Zgierzu. Dzięki dobrym relacjom pomiędzy przedstawicielami marki E-GOO a żołnierzami, udało się stworzyć bardzo atrakcyjne miejsce, chętnie odwiedzane przez wielu zwiedzających. Pojazdy elektryczne w szczególności trójkołowa hulajnoga E-GOO W3 otrzymała już wojskową nazwę EPW3 (elektryczny pojazdy wojskowy 3 kołowy) Pozostali zwiedzający byli również pod dużym wrażeniem prezentowanych pojazdów elektrycznych E-GOO.

czytaj całość »
POJAZDY ELEKTRYCZNE E-GOO PODBIJAJĄ WARSZAWĘ I PLAN FILMOWY !

W dniu 18 czerwca 2019 w Warszawie przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Elektromobilności kręcono film dla polskich szkół, który będzie emitowany w przyszłym roku szkolnym jako materiał szkoleniowy mówiący o zachodzących zmianach na Polskich drogach. W filmie brały udział dzieci z Warszawskich szkół podstawowych, które jeździły na pojazdach elektrycznych E-GOO. Wykorzystano w nim mini skutery elektryczne E-GOO K1 i U2 oraz hulajnogi elektryczne E-GOO T8, L1 i trójkołową hulajnogę E-GOO W3. Film był kręcony na terenie szkoły oraz przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Poniżej zdjęcia, oraz fragmenty z planu filmowego.

 

czytaj całość »
Dzień Dziecka w łódzkiej Manufakturze z e-pojazdami e-goo to zabawa na całego !

W dniach 1-2 czerwca 2019 na rynku łódzkiej Manufaktury odbył się Dzień Dziecka z pojazdami elektrycznymi e-goo. Poza możliwością odbycia jazd próbnych na hulajnogach, skuterach i rowerach elektrycznych e-goo, impreza obfitowała w szereg innych atrakcji w tym konkursy z nagrodami ! Główną nagrodą konkursu rysunkowego "E-GOO elektryczny pojazd przyszłości" w którym uczestniczyły dzieci w wieku od 2 do 16 lat była doskonała hulajnoga elektryczna e-goo L3. Nasze stoisko w trakcie 2 dniowej imprezy odwiedziły rzesze dzieci i rodziców pragnących zapoznać się z naszymi miejskimi pojazdami elektrycznymi oraz poczuć wiatr we włosach podczas jazd próbnych.

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl